KONST / Litografier / Färglitografi 11482188
nr 1148 2188
Henrik Sörensen
(1882-1962), Norge
Färglitografi, 'De som venter', signerad och numrerad 115/200, motivet: 45x56
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:11:55
30/11 13:18:44
Henrik Sörensen
Läs mer om Henrik Sörensen